Zaterdag / zondag 2e divisie
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b

Uitslagen

Er zijn op dit moment (nog) geen uitslagen bekend

Stand
Stand delen op:

  • Stand
  • 1e Periode
  • 2e Periode
  • 3e Periode
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Achilles '29
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AFC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Barendrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
4
De Treffers
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Dijk De
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Excelsior M
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Lisse
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GVVV
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HHC Hardenberg
0
0
0
0
0
0
0
0
10
IJsselmeervogels
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Jong Sparta Rotterdam
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Katwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Kon. HFC
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Kozakken Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Lienden
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Rijnsb.Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
17
TEC
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVSB
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Achilles '29
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AFC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Barendrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dijk De
0
0
0
0
0
0
0
0
5
De Treffers
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Excelsior M
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Lisse
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GVVV
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HHC Hardenberg
0
0
0
0
0
0
0
0
10
IJsselmeervogels
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Jong Sparta Rotterdam
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Katwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Kon. HFC
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Kozakken Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Lienden
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Rijnsb.Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
17
TEC
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVSB
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Achilles '29
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AFC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Barendrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dijk De
0
0
0
0
0
0
0
0
5
De Treffers
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Excelsior M
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Lisse
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GVVV
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HHC Hardenberg
0
0
0
0
0
0
0
0
10
IJsselmeervogels
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Jong Sparta Rotterdam
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Katwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Kon. HFC
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Kozakken Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Lienden
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Rijnsb.Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
17
TEC
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVSB
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Achilles '29
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AFC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Barendrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dijk De
0
0
0
0
0
0
0
0
5
De Treffers
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Excelsior M
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Lisse
0
0
0
0
0
0
0
0
8
GVVV
0
0
0
0
0
0
0
0
9
HHC Hardenberg
0
0
0
0
0
0
0
0
10
IJsselmeervogels
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Jong Sparta Rotterdam
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Katwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Kon. HFC
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Kozakken Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Lienden
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Rijnsb.Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
17
TEC
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVSB
0
0
0
0
0
0
0
0

Programma

  • Alle teams
Datum/Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
26 aug, 15:30
IJsselmeervogels - Kozakken Boys
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:30
Rijnsb.Boys - Barendrecht
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:30
Katwijk - TEC
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:30
HHC Hardenberg - Kon. HFC
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:30
Lienden - FC Lisse
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Excelsior M
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 18:00
AFC - Achilles '29
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 18:00
VVSB - Dijk De
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 18:00
De Treffers - GVVV
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:30
GVVV - Rijnsb.Boys
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:30
Kon. HFC - Katwijk
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:30
Barendrecht - Lienden
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:30
Excelsior M - De Treffers
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:30
FC Lisse - HHC Hardenberg
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:30
Kozakken Boys - AFC
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 16:00
Dijk De - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 18:00
Achilles '29 - IJsselmeervogels
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 sep, 14:30
TEC - VVSB
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:30
Rijnsb.Boys - AFC
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:30
Katwijk - GVVV
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:30
HHC Hardenberg - Kozakken Boys
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:30
Lienden - IJsselmeervogels
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Achilles '29
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 18:00
VVSB - FC Lisse
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 18:00
TEC - Excelsior M
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 18:00
De Treffers - Barendrecht
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 sep, 14:00
Dijk De - Kon. HFC
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
GVVV - Dijk De
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
Kon. HFC - TEC
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
IJsselmeervogels - HHC Hardenberg
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
Barendrecht - VVSB
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
FC Lisse - Katwijk
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
Kozakken Boys - De Treffers
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:30
Lienden - Rijnsb.Boys
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 18:00
AFC - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 18:00
Achilles '29 - Excelsior M
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:30
Excelsior M - Kon. HFC
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:30
Rijnsb.Boys - IJsselmeervogels
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:30
Katwijk - Lienden
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:30
HHC Hardenberg - AFC
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Barendrecht
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 16:00
Dijk De - Achilles '29
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 18:00
VVSB - Kozakken Boys
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 18:00
TEC - GVVV
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 18:00
De Treffers - FC Lisse
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
GVVV - Excelsior M
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
Barendrecht - TEC
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
FC Lisse - Kon. HFC
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
Rijnsb.Boys - VVSB
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
Kozakken Boys - Dijk De
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:30
Lienden - HHC Hardenberg
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 18:00
Achilles '29 - Katwijk
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 okt, 14:30
AFC - De Treffers
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:30
GVVV - Achilles '29
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:30
Kon. HFC - Barendrecht
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:30
Excelsior M - Kozakken Boys
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:30
Katwijk - Rijnsb.Boys
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Lienden
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 16:00
Dijk De - FC Lisse
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 18:00
VVSB - IJsselmeervogels
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 18:00
De Treffers - HHC Hardenberg
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 okt, 14:30
TEC - AFC
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:30
IJsselmeervogels - De Treffers
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:30
Barendrecht - Dijk De
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:30
FC Lisse - Excelsior M
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:30
Rijnsb.Boys - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:30
Kozakken Boys - GVVV
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:30
HHC Hardenberg - Katwijk
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 18:00
Achilles '29 - TEC
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 okt, 14:30
AFC - VVSB
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 okt, 14:30
Lienden - Kon. HFC
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:30
Kon. HFC - GVVV
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:30
IJsselmeervogels - AFC
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:30
Excelsior M - Dijk De
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:30
Katwijk - Barendrecht
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:30
HHC Hardenberg - Rijnsb.Boys
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 18:00
VVSB - Achilles '29
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 18:00
TEC - FC Lisse
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 okt, 14:30
De Treffers - Lienden
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:30
GVVV - IJsselmeervogels
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:30
Kon. HFC - VVSB
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:30
Barendrecht - HHC Hardenberg
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:30
Excelsior M - Katwijk
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:30
Kozakken Boys - Rijnsb.Boys
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - De Treffers
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 18:00
Achilles '29 - FC Lisse
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 okt, 14:00
Dijk De - TEC
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 okt, 14:30
AFC - Lienden
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:30
IJsselmeervogels - Kon. HFC
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:30
Barendrecht - Excelsior M
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:30
FC Lisse - GVVV
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:30
Rijnsb.Boys - Dijk De
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:30
Kozakken Boys - TEC
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:30
HHC Hardenberg - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 18:00
AFC - Katwijk
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 18:00
Achilles '29 - De Treffers
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 nov, 14:30
Lienden - VVSB
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:30
GVVV - Barendrecht
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:30
Kon. HFC - Achilles '29
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:30
Excelsior M - HHC Hardenberg
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:30
FC Lisse - Kozakken Boys
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:30
Katwijk - IJsselmeervogels
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 18:00
VVSB - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 18:00
De Treffers - Rijnsb.Boys
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 nov, 14:00
Dijk De - AFC
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 nov, 14:30
TEC - Lienden
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
IJsselmeervogels - TEC
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
Barendrecht - FC Lisse
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
Rijnsb.Boys - Excelsior M
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
Kozakken Boys - Achilles '29
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
HHC Hardenberg - Dijk De
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
Lienden - GVVV
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Katwijk
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 nov, 14:30
AFC - Kon. HFC
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 nov, 14:30
De Treffers - VVSB
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:30
GVVV - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:30
Kon. HFC - Kozakken Boys
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:30
Excelsior M - Lienden
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:30
FC Lisse - AFC
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:30
Katwijk - De Treffers
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 16:00
Dijk De - IJsselmeervogels
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 18:00
VVSB - HHC Hardenberg
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 18:00
TEC - Rijnsb.Boys
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 18:00
Achilles '29 - Barendrecht
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:30
IJsselmeervogels - Excelsior M
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:30
Rijnsb.Boys - FC Lisse
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:30
Kozakken Boys - Barendrecht
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:30
HHC Hardenberg - Achilles '29
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - TEC
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 18:00
AFC - GVVV
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 18:00
VVSB - Katwijk
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 dec, 14:30
Lienden - Dijk De
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 dec, 14:30
De Treffers - Kon. HFC
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:30
GVVV - HHC Hardenberg
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:30
Kon. HFC - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:30
Barendrecht - AFC
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:30
Excelsior M - VVSB
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:30
FC Lisse - IJsselmeervogels
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:30
Kozakken Boys - Lienden
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 16:00
Dijk De - Katwijk
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 18:00
Achilles '29 - Rijnsb.Boys
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 dec, 14:30
TEC - De Treffers
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:30
IJsselmeervogels - Barendrecht
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:30
Rijnsb.Boys - Kon. HFC
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:30
Katwijk - Kozakken Boys
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:30
HHC Hardenberg - TEC
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:30
Lienden - Achilles '29
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - FC Lisse
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 18:00
AFC - Excelsior M
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 18:00
VVSB - GVVV
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 jan, 14:30
De Treffers - Dijk De
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:30
GVVV - Kon. HFC
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:30
Barendrecht - Katwijk
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:30
FC Lisse - TEC
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:30
Rijnsb.Boys - HHC Hardenberg
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:30
Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 16:00
Dijk De - Excelsior M
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 18:00
AFC - IJsselmeervogels
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 18:00
Achilles '29 - VVSB
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 jan, 14:30
Lienden - De Treffers
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:30
Kon. HFC - FC Lisse
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:30
Excelsior M - GVVV
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:30
Katwijk - Achilles '29
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:30
HHC Hardenberg - Lienden
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - IJsselmeervogels
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 16:00
Dijk De - Kozakken Boys
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 18:00
VVSB - Rijnsb.Boys
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 18:00
TEC - Barendrecht
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 jan, 14:30
De Treffers - AFC
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:30
IJsselmeervogels - GVVV
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:30
FC Lisse - Achilles '29
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:30
Rijnsb.Boys - Kozakken Boys
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:30
Katwijk - Excelsior M
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:30
HHC Hardenberg - Barendrecht
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 18:00
VVSB - Kon. HFC
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 18:00
De Treffers - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 feb, 14:30
TEC - Dijk De
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 feb, 14:30
Lienden - AFC
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
GVVV - Katwijk
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
Kon. HFC - Dijk De
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
IJsselmeervogels - Lienden
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
Barendrecht - De Treffers
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
Excelsior M - TEC
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
FC Lisse - VVSB
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:30
Kozakken Boys - HHC Hardenberg
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 18:00
AFC - Rijnsb.Boys
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 18:00
Achilles '29 - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:30
Excelsior M - Achilles '29
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:30
Rijnsb.Boys - Lienden
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:30
Katwijk - FC Lisse
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:30
HHC Hardenberg - IJsselmeervogels
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - AFC
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 16:00
Dijk De - GVVV
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 18:00
VVSB - Barendrecht
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 18:00
De Treffers - Kozakken Boys
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 feb, 14:30
TEC - Kon. HFC
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
GVVV - TEC
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
Kon. HFC - Excelsior M
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
IJsselmeervogels - Rijnsb.Boys
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
Barendrecht - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
FC Lisse - De Treffers
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
Kozakken Boys - VVSB
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:30
Lienden - Katwijk
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 18:00
AFC - HHC Hardenberg
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 18:00
Achilles '29 - Dijk De
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:30
GVVV - FC Lisse
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:30
Kon. HFC - IJsselmeervogels
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:30
Excelsior M - Barendrecht
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:30
Katwijk - AFC
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - HHC Hardenberg
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 16:00
Dijk De - Rijnsb.Boys
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 18:00
VVSB - Lienden
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 18:00
TEC - Kozakken Boys
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 18:00
De Treffers - Achilles '29
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
IJsselmeervogels - VVSB
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
Barendrecht - Kon. HFC
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
FC Lisse - Dijk De
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
Rijnsb.Boys - Katwijk
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
Kozakken Boys - Excelsior M
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
HHC Hardenberg - De Treffers
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:30
Lienden - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 18:00
Achilles '29 - GVVV
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 mar, 14:30
AFC - TEC
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:30
GVVV - Kozakken Boys
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:30
Kon. HFC - Lienden
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:30
Excelsior M - FC Lisse
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:30
Katwijk - HHC Hardenberg
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Rijnsb.Boys
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 16:00
Dijk De - Barendrecht
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 18:00
VVSB - AFC
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 18:00
TEC - Achilles '29
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 18:00
De Treffers - IJsselmeervogels
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:30
IJsselmeervogels - Katwijk
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:30
Barendrecht - GVVV
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:30
Rijnsb.Boys - De Treffers
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:30
Kozakken Boys - FC Lisse
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:30
HHC Hardenberg - Excelsior M
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 18:00
Achilles '29 - Kon. HFC
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 apr, 14:30
AFC - Dijk De
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 apr, 14:30
Lienden - TEC
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 apr, 14:30
Jong Sparta Rotterdam - VVSB
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:30
GVVV - Lienden
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:30
Kon. HFC - AFC
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:30
Excelsior M - Rijnsb.Boys
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:30
FC Lisse - Barendrecht
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:30
Katwijk - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 16:00
Dijk De - HHC Hardenberg
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 18:00
VVSB - De Treffers
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 18:00
TEC - IJsselmeervogels
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 18:00
Achilles '29 - Kozakken Boys
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
IJsselmeervogels - Dijk De
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
Barendrecht - Achilles '29
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
Rijnsb.Boys - TEC
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
Kozakken Boys - Kon. HFC
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
HHC Hardenberg - VVSB
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
Lienden - Excelsior M
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - GVVV
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 18:00
AFC - FC Lisse
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 18:00
De Treffers - Katwijk
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:30
GVVV - AFC
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:30
Kon. HFC - De Treffers
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:30
Barendrecht - Kozakken Boys
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:30
Excelsior M - IJsselmeervogels
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:30
FC Lisse - Rijnsb.Boys
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:30
Katwijk - VVSB
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 18:00
TEC - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 18:00
Achilles '29 - HHC Hardenberg
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 apr, 14:00
Dijk De - Lienden
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:30
IJsselmeervogels - FC Lisse
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:30
Rijnsb.Boys - Achilles '29
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:30
Katwijk - Dijk De
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:30
HHC Hardenberg - GVVV
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:30
Lienden - Kozakken Boys
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:30
Jong Sparta Rotterdam - Kon. HFC
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 18:00
AFC - Barendrecht
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 18:00
VVSB - Excelsior M
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 mei, 14:30
De Treffers - TEC
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:30
GVVV - De Treffers
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:30
Kon. HFC - HHC Hardenberg
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:30
Barendrecht - Rijnsb.Boys
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:30
Excelsior M - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:30
FC Lisse - Lienden
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:30
Kozakken Boys - IJsselmeervogels
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 18:00
TEC - Katwijk
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 18:00
Achilles '29 - AFC
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 mei, 14:00
Dijk De - VVSB
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
AFC - Kozakken Boys
Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
IJsselmeervogels - Achilles '29
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
VVSB - TEC
Sportpark De Boekhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
Rijnsb.Boys - GVVV
Sportpark Middelmors
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
Katwijk - Kon. HFC
Sportpark De Krom
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
HHC Hardenberg - FC Lisse
Sportpark De Boshoek (HHC)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
Lienden - Barendrecht
Sportpark De Abdijhof
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
De Treffers - Excelsior M
Sportpark Zuid (Groesbeek)
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 18:00
Jong Sparta Rotterdam - Dijk De
Sparta Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
GVVV - VVSB
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
Kon. HFC - Rijnsb.Boys
Sportpark Koninklijke HFC
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
Dijk De - De Treffers
Sportpark Schellingwoude
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
Barendrecht - IJsselmeervogels
Sportpark De Bongerd
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
Excelsior M - AFC
Sportpark Excelsior Maasslu...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
FC Lisse - Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Ter Specke
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
TEC - HHC Hardenberg
Sportpark De Lok
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
Kozakken Boys - Katwijk
Sportpark De Zwaaier
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 18:00
Achilles '29 - Lienden
Sportpark De Heikant
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
  • vorige
  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
  • 4
    4
  • 5
    5
  • 6
    6
  • 7
    7
  • 8
    8
  • 9
    9
  • 10
    10
  • 11
    11
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
  • 20
    20
  • volgende

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Mijn teams