Zaterdag 3e divisie mannen Poule A
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b

Uitslagen

Er zijn op dit moment (nog) geen uitslagen bekend

Stand
Stand delen op:

  • Stand
  • 1e Periode
  • 2e Periode
  • 3e Periode
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
ACV
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ASWH
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Capelle
0
0
0
0
0
0
0
0
4
DOVO
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DVS'33 Ermelo
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Harkemase Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Jong Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Jong FC Groningen
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Jong FC Twente
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Jong FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Magreb '90
0
0
0
0
0
0
0
0
12
ODIN 59
0
0
0
0
0
0
0
0
13
ONS Sneek
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Quick Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Spakenburg
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Spijkenisse
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVOG
0
0
0
0
0
0
0
0
1
ACV
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Jong Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
ASWH
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Capelle
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DOVO
0
0
0
0
0
0
0
0
6
DVS'33 Ermelo
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Jong FC Groningen
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Jong FC Twente
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Jong FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Harkemase Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Magreb '90
0
0
0
0
0
0
0
0
12
ODIN 59
0
0
0
0
0
0
0
0
13
ONS Sneek
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Quick Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Spakenburg
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Spijkenisse
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVOG
0
0
0
0
0
0
0
0
1
ACV
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Jong Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
ASWH
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Capelle
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DOVO
0
0
0
0
0
0
0
0
6
DVS'33 Ermelo
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Jong FC Groningen
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Jong FC Twente
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Jong FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Harkemase Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Magreb '90
0
0
0
0
0
0
0
0
12
ODIN 59
0
0
0
0
0
0
0
0
13
ONS Sneek
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Quick Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Spakenburg
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Spijkenisse
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVOG
0
0
0
0
0
0
0
0
1
ACV
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Jong Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
ASWH
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Capelle
0
0
0
0
0
0
0
0
5
DOVO
0
0
0
0
0
0
0
0
6
DVS'33 Ermelo
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Jong FC Groningen
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Jong FC Twente
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Jong FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Harkemase Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Magreb '90
0
0
0
0
0
0
0
0
12
ODIN 59
0
0
0
0
0
0
0
0
13
ONS Sneek
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Quick Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Spakenburg
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Spijkenisse
0
0
0
0
0
0
0
0
18
VVOG
0
0
0
0
0
0
0
0

Programma

  • Alle teams
Datum/Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
26 aug, 14:30
DOVO - DVS'33 Ermelo
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 14:30
ACV - Magreb '90
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 14:30
Jong FC Volendam - Quick Boys
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 14:30
VVOG - Scheveningen
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 14:30
Spijkenisse - Jong FC Groningen
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:00
ASWH - Spakenburg
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:00
ONS Sneek - ODIN 59
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 15:00
Jong Almere City FC - Harkemase Boys
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 aug, 18:00
Jong FC Twente - Capelle
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 14:30
Harkemase Boys - VVOG
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 14:30
Scheveningen - Spijkenisse
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 14:30
Magreb '90 - ASWH
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 14:30
ODIN 59 - Jong Almere City FC
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 14:30
Capelle - Jong FC Volendam
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 14:30
DVS'33 Ermelo - ACV
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:00
Jong FC Groningen - DOVO
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:00
Quick Boys - Jong FC Twente
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 15:00
Spakenburg - ONS Sneek
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 14:30
Magreb '90 - ODIN 59
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 14:30
DOVO - Quick Boys
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 14:30
VVOG - Jong FC Twente
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 14:30
Spijkenisse - Jong FC Volendam
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 14:30
ACV - Harkemase Boys
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:00
Spakenburg - DVS'33 Ermelo
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:00
ONS Sneek - Capelle
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:00
Jong Almere City FC - Scheveningen
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 sep, 15:00
ASWH - Jong FC Groningen
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 14:30
Harkemase Boys - Spakenburg
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 14:30
Spijkenisse - VVOG
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 14:30
Jong FC Volendam - DOVO
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 14:30
DVS'33 Ermelo - Magreb '90
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 14:30
Capelle - ODIN 59
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 14:30
Scheveningen - ASWH
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:00
Quick Boys - Jong Almere City FC
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 15:00
Jong FC Groningen - ACV
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 sep, 18:00
Jong FC Twente - ONS Sneek
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 14:30
ODIN 59 - DVS'33 Ermelo
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 14:30
ACV - Spijkenisse
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 14:30
DOVO - Jong FC Twente
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 14:30
VVOG - Jong FC Volendam
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 14:30
Magreb '90 - Harkemase Boys
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:00
Spakenburg - Capelle
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:00
ASWH - Quick Boys
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:00
ONS Sneek - Scheveningen
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 sep, 15:00
Jong Almere City FC - Jong FC Groningen
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 14:30
Spijkenisse - DOVO
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 14:30
Scheveningen - Magreb '90
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 14:30
Harkemase Boys - ODIN 59
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 14:30
VVOG - ASWH
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 14:30
Capelle - ACV
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 14:30
Jong FC Volendam - ONS Sneek
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:00
Quick Boys - Spakenburg
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 15:00
Jong FC Groningen - DVS'33 Ermelo
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 sep, 18:00
Jong FC Twente - Jong Almere City FC
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 14:30
ACV - VVOG
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 14:30
Harkemase Boys - Capelle
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 14:30
ODIN 59 - Quick Boys
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 14:30
DVS'33 Ermelo - Scheveningen
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 14:30
Magreb '90 - Jong FC Twente
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:00
Jong Almere City FC - DOVO
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:00
ONS Sneek - Spijkenisse
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:00
Spakenburg - Jong FC Groningen
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 okt, 15:00
ASWH - Jong FC Volendam
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 14:30
Scheveningen - Spakenburg
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 14:30
Spijkenisse - DVS'33 Ermelo
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 14:30
Capelle - Magreb '90
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 14:30
Jong FC Volendam - Jong Almere City FC
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 14:30
DOVO - ACV
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 14:30
VVOG - ONS Sneek
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:00
Jong FC Groningen - ODIN 59
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 15:00
Quick Boys - Harkemase Boys
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 okt, 18:00
Jong FC Twente - ASWH
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 14:30
ODIN 59 - Spakenburg
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 14:30
DOVO - VVOG
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 14:30
ACV - Scheveningen
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 14:30
Jong FC Volendam - Jong FC Twente
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 14:30
Magreb '90 - Jong FC Groningen
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 14:30
DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:00
Jong Almere City FC - Spijkenisse
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:00
ASWH - Capelle
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 okt, 15:00
ONS Sneek - Quick Boys
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 14:30
Scheveningen - DOVO
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 14:30
DVS'33 Ermelo - ASWH
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 14:30
Capelle - Jong FC Groningen
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 14:30
Harkemase Boys - Jong FC Volendam
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 14:30
ODIN 59 - ACV
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:00
Quick Boys - VVOG
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:00
Spakenburg - Magreb '90
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 15:00
ONS Sneek - Jong Almere City FC
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 okt, 18:00
Jong FC Twente - Spijkenisse
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 14:30
VVOG - Spakenburg
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 14:30
Jong FC Volendam - DVS'33 Ermelo
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 14:30
Scheveningen - ODIN 59
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 14:30
Spijkenisse - ASWH
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 14:30
Capelle - Jong Almere City FC
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 14:30
DOVO - ONS Sneek
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:00
Quick Boys - Magreb '90
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 15:00
Jong FC Groningen - Harkemase Boys
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 nov, 18:00
Jong FC Twente - ACV
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 14:30
ODIN 59 - DOVO
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 14:30
Magreb '90 - Spijkenisse
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 14:30
DVS'33 Ermelo - Capelle
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 14:30
Harkemase Boys - Scheveningen
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 14:30
ACV - Jong FC Volendam
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:00
Jong Almere City FC - VVOG
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:00
Jong FC Groningen - Quick Boys
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:00
Spakenburg - Jong FC Twente
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
18 nov, 15:00
ASWH - ONS Sneek
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 14:30
DOVO - Spakenburg
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 14:30
Jong FC Volendam - Magreb '90
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 14:30
VVOG - ODIN 59
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 14:30
Scheveningen - Jong FC Groningen
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 14:30
Spijkenisse - Harkemase Boys
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:00
Quick Boys - Capelle
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:00
Jong Almere City FC - ASWH
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 15:00
ONS Sneek - ACV
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 nov, 18:00
Jong FC Twente - DVS'33 Ermelo
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 14:30
Magreb '90 - VVOG
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 14:30
ODIN 59 - Spijkenisse
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 14:30
DVS'33 Ermelo - Quick Boys
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 14:30
Capelle - Scheveningen
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 14:30
ACV - Jong Almere City FC
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 14:30
Harkemase Boys - ONS Sneek
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:00
ASWH - DOVO
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:00
Jong FC Groningen - Jong FC Twente
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 dec, 15:00
Spakenburg - Jong FC Volendam
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 14:30
Spijkenisse - Spakenburg
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 14:30
DOVO - Capelle
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 14:30
Jong FC Volendam - ODIN 59
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 14:30
VVOG - Jong FC Groningen
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:00
Jong Almere City FC - DVS'33 Ermelo
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:00
ONS Sneek - Magreb '90
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:00
Quick Boys - Scheveningen
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 15:00
ASWH - ACV
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 dec, 18:00
Jong FC Twente - Harkemase Boys
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 14:30
Capelle - VVOG
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 14:30
Harkemase Boys - DOVO
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 14:30
ODIN 59 - ASWH
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 14:30
Scheveningen - Jong FC Twente
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 14:30
Magreb '90 - Jong Almere City FC
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 14:30
DVS'33 Ermelo - ONS Sneek
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:00
Quick Boys - Spijkenisse
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:00
Jong FC Groningen - Jong FC Volendam
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 dec, 15:00
Spakenburg - ACV
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 14:30
VVOG - DVS'33 Ermelo
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 14:30
DOVO - Magreb '90
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 14:30
Spijkenisse - Capelle
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 14:30
ACV - Quick Boys
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 14:30
Jong FC Volendam - Scheveningen
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:00
Jong Almere City FC - Spakenburg
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:00
ONS Sneek - Jong FC Groningen
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 15:00
ASWH - Harkemase Boys
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 jan, 18:00
Jong FC Twente - ODIN 59
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 14:30
VVOG - DOVO
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 14:30
Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 14:30
Capelle - ASWH
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 14:30
Spijkenisse - Jong Almere City FC
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 14:30
Scheveningen - ACV
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:00
Jong FC Groningen - Magreb '90
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:00
Spakenburg - ODIN 59
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 15:00
Quick Boys - ONS Sneek
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 jan, 18:00
Jong FC Twente - Jong FC Volendam
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 14:30
DOVO - Spijkenisse
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 14:30
ACV - Capelle
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 14:30
Magreb '90 - Scheveningen
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 14:30
DVS'33 Ermelo - Jong FC Groningen
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 14:30
ODIN 59 - Harkemase Boys
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:00
ASWH - VVOG
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:00
Spakenburg - Quick Boys
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:00
Jong Almere City FC - Jong FC Twente
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 jan, 15:00
ONS Sneek - Jong FC Volendam
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 14:30
Magreb '90 - Spakenburg
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 14:30
ACV - ODIN 59
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 14:30
VVOG - Quick Boys
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 14:30
DOVO - Scheveningen
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 14:30
Spijkenisse - Jong FC Twente
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 14:30
Jong FC Volendam - Harkemase Boys
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:00
ASWH - DVS'33 Ermelo
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:00
Jong FC Groningen - Capelle
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 feb, 15:00
Jong Almere City FC - ONS Sneek
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 14:30
DVS'33 Ermelo - Spakenburg
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 14:30
ODIN 59 - Magreb '90
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 14:30
Jong FC Volendam - Spijkenisse
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 14:30
Scheveningen - Jong Almere City FC
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 14:30
Harkemase Boys - ACV
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 14:30
Capelle - ONS Sneek
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:00
Quick Boys - DOVO
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 15:00
Jong FC Groningen - ASWH
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 feb, 18:00
Jong FC Twente - VVOG
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 14:30
Magreb '90 - DVS'33 Ermelo
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 14:30
VVOG - Spijkenisse
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 14:30
ODIN 59 - Capelle
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 14:30
ACV - Jong FC Groningen
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 14:30
DOVO - Jong FC Volendam
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:00
Jong Almere City FC - Quick Boys
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:00
ASWH - Scheveningen
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:00
ONS Sneek - Jong FC Twente
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 feb, 15:00
Spakenburg - Harkemase Boys
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 14:30
Capelle - Spakenburg
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 14:30
Jong FC Volendam - VVOG
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 14:30
Harkemase Boys - Magreb '90
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 14:30
DVS'33 Ermelo - ODIN 59
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 14:30
Spijkenisse - ACV
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 14:30
Scheveningen - ONS Sneek
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:00
Quick Boys - ASWH
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 15:00
Jong FC Groningen - Jong Almere City FC
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 mar, 18:00
Jong FC Twente - DOVO
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 14:30
Magreb '90 - Quick Boys
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 14:30
ODIN 59 - Scheveningen
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 14:30
ACV - Jong FC Twente
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 14:30
Harkemase Boys - Jong FC Groningen
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 14:30
DVS'33 Ermelo - Jong FC Volendam
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:00
Spakenburg - VVOG
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:00
ONS Sneek - DOVO
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:00
ASWH - Spijkenisse
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
10 mar, 15:00
Jong Almere City FC - Capelle
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 14:30
Scheveningen - DVS'33 Ermelo
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 14:30
Jong FC Volendam - ASWH
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 14:30
DOVO - Jong Almere City FC
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 14:30
VVOG - ACV
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 14:30
Capelle - Harkemase Boys
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 14:30
Spijkenisse - ONS Sneek
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:00
Jong FC Groningen - Spakenburg
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 15:00
Quick Boys - ODIN 59
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 mar, 18:00
Jong FC Twente - Magreb '90
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 14:30
ACV - DOVO
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 14:30
DVS'33 Ermelo - Spijkenisse
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 14:30
Magreb '90 - Capelle
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 14:30
Harkemase Boys - Quick Boys
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 14:30
ODIN 59 - Jong FC Groningen
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:00
ONS Sneek - VVOG
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:00
Spakenburg - Scheveningen
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:00
ASWH - Jong FC Twente
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
31 mar, 15:00
Jong Almere City FC - Jong FC Volendam
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 14:30
Capelle - DVS'33 Ermelo
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 14:30
Spijkenisse - Magreb '90
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 14:30
DOVO - ODIN 59
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 14:30
VVOG - Jong Almere City FC
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 14:30
Jong FC Volendam - ACV
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 14:30
Scheveningen - Harkemase Boys
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:00
ONS Sneek - ASWH
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 15:00
Quick Boys - Jong FC Groningen
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
07 apr, 18:00
Jong FC Twente - Spakenburg
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 14:30
ODIN 59 - VVOG
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 14:30
Harkemase Boys - Spijkenisse
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 14:30
Capelle - Quick Boys
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 14:30
DVS'33 Ermelo - Jong FC Twente
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 14:30
Magreb '90 - Jong FC Volendam
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 14:30
ACV - ONS Sneek
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:00
Spakenburg - DOVO
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:00
Jong FC Groningen - Scheveningen
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
14 apr, 15:00
ASWH - Jong Almere City FC
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 14:30
Jong FC Volendam - Spakenburg
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 14:30
VVOG - Magreb '90
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 14:30
Scheveningen - Capelle
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 14:30
Spijkenisse - ODIN 59
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 14:30
DOVO - ASWH
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:00
Quick Boys - DVS'33 Ermelo
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:00
Jong Almere City FC - ACV
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 15:00
ONS Sneek - Harkemase Boys
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 apr, 18:00
Jong FC Twente - Jong FC Groningen
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
Capelle - DOVO
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
Scheveningen - Quick Boys
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
ACV - ASWH
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
Harkemase Boys - Jong FC Twente
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
DVS'33 Ermelo - Jong Almere City FC
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
ODIN 59 - Jong FC Volendam
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 14:30
Magreb '90 - ONS Sneek
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:00
Jong FC Groningen - VVOG
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 apr, 15:00
Spakenburg - Spijkenisse
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 14:30
ACV - Spakenburg
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 14:30
VVOG - Capelle
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 14:30
Spijkenisse - Quick Boys
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 14:30
Jong FC Volendam - Jong FC Groningen
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 14:30
DOVO - Harkemase Boys
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:00
ONS Sneek - DVS'33 Ermelo
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:00
Jong Almere City FC - Magreb '90
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 15:00
ASWH - ODIN 59
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mei, 18:00
Jong FC Twente - Scheveningen
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 14:30
Scheveningen - VVOG
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 14:30
DVS'33 Ermelo - DOVO
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 14:30
Capelle - Jong FC Twente
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 14:30
Harkemase Boys - Jong Almere City FC
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 14:30
Magreb '90 - ACV
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 14:30
ODIN 59 - ONS Sneek
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:00
Jong FC Groningen - Spijkenisse
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:00
Spakenburg - ASWH
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mei, 15:00
Quick Boys - Jong FC Volendam
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
ONS Sneek - Spakenburg
Sportpark Zuidersportpark
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
ACV - DVS'33 Ermelo
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
ASWH - Magreb '90
Sportpark Schildman
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
Jong FC Volendam - Capelle
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
Jong Almere City FC - ODIN 59
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
Jong FC Twente - Quick Boys
Trainingscentrum FC Twente
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
Spijkenisse - Scheveningen
Sportpark Jaap Riedijk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
DOVO - Jong FC Groningen
Sportpark Panhuis
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 mei, 14:30
VVOG - Harkemase Boys
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
DVS'33 Ermelo - VVOG
Sportpark DVS '33
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Magreb '90 - DOVO
Sportpark Papendorp
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Capelle - Spijkenisse
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Harkemase Boys - ASWH
Sportpark De Bosk
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
ODIN 59 - Jong FC Twente
Sportpark Assumburg- ODIN59...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Spakenburg - Jong Almere City FC
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Scheveningen - Jong FC Volendam
Sportpark Houtrust
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Quick Boys - ACV
Sportpark Nieuw Zuid
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 mei, 14:30
Jong FC Groningen - ONS Sneek
Sportpark Corpus den Hoorn
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
  • vorige
  • 1
    1
  • 2
    2
  • 3
    3
  • 4
    4
  • 5
    5
  • 6
    6
  • 7
    7
  • 8
    8
  • 9
    9
  • 10
    10
  • 11
    11
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
  • volgende

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Mijn teams