KNVB Beker
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b

print

kwalificatieronde 1
  • kwalificatieronde 1 9306**
  • kwalificatieronde 2 9307**

Uitslagen

  • Lijst
  • Matrix
Status
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Video
Foto
Verslag
-
19 aug
EVV
-
d'Olde Veste
-
x 0
x 0
x 0
11600668
EVV
d'Olde Veste
Wedstrijdnummer: 1699
Scheidsr.: Sahiner, B.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
BVV/Timmermans Infra
-
Staphorst
-
x 0
x 0
x 0
11600665
BVV/Timmermans Infra
Staphorst
Wedstrijdnummer: 1696
Scheidsr.: Timmer, L.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
JVC Cuijk
-
SDC Putten
-
x 0
x 0
x 0
11600667
JVC Cuijk
SDC Putten
Wedstrijdnummer: 1698
Scheidsr.: Pol, P. van der
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Groene Ster
-
Scheveningen
-
x 0
x 0
x 0
11600669
Groene Ster
Scheveningen
Wedstrijdnummer: 1700
Scheidsr.: Hennepe, M.A. te
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Chevremont
-
Swift
-
x 0
x 0
x 0
11600670
Chevremont
Swift
Wedstrijdnummer: 1701
Scheidsr.: Voncken, T.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Sparta Nijkerk
-
Purmersteijn
-
x 0
x 0
x 0
11600659
Sparta Nijkerk
Purmersteijn
Wedstrijdnummer: 1690
Scheidsr.: Bos, A.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Ajax
-
OJC Rosmalen
-
x 0
x 0
x 0
11600661
Ajax
OJC Rosmalen
Wedstrijdnummer: 1692
Scheidsr.: Smit, N.B.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
ADO '20
-
Spakenburg
-
x 0
x 0
x 0
11600663
ADO '20
Spakenburg
Wedstrijdnummer: 1694
Scheidsr.: Laan, J.W.M. van der
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
ACV
-
Hercules
-
x 0
x 0
x 0
11600657
ACV
Hercules
Wedstrijdnummer: 1688
Scheidsr.: Dröge, S.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Dongen
-
DOVO
-
x 0
x 0
x 0
11600666
Dongen
DOVO
Wedstrijdnummer: 1697
Scheidsr.: Hensgens, R.H.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Buitenpost
-
ZSV
-
x 0
x 0
x 0
11600658
Buitenpost
ZSV
Wedstrijdnummer: 1689
Scheidsr.: Winkel, T.R.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
VVOG
-
Gemert
-
x 0
x 0
x 0
11600660
VVOG
Gemert
Wedstrijdnummer: 1691
Scheidsr.: Annegarn, B.R.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Capelle
-
Nuenen
-
x 0
x 0
x 0
11600662
Capelle
Nuenen
Wedstrijdnummer: 1693
Scheidsr.: Kieft, W.M.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
19 aug
Ter Leede
-
DHC
-
x 0
x 0
x 0
11600664
Ter Leede
DHC
Wedstrijdnummer: 1695
Scheidsr.: Gansner, R.J.A.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

ACV ADO Aja BVV Bui Cap Che DHC DOV Don EVV Gem Gro Her JVC Nue OJC Pur SDC Sch Spa Spa Sta Swi Ter VVO ZSV d'O
ACV
ADO '20
Ajax
BVV/Timmermans Infra
Buitenpost
Capelle
Chevremont
DHC
DOVO
Dongen
EVV
Gemert
Groene Ster
Hercules
JVC Cuijk
Nuenen
OJC Rosmalen
Purmersteijn
SDC Putten
Scheveningen
Spakenburg
Sparta Nijkerk
Staphorst
Swift
Ter Leede
VVOG
ZSV
d'Olde Veste

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

Programma

  • Alle teams
Datum/Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
19 aug, 14:30
Buitenpost - ZSV
Sportpark De Swadde
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 14:30
VVOG - Gemert
Sportpark De Strokel
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 14:30
Capelle - Nuenen
Sportpark 't Slot
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 14:30
Ter Leede - DHC
Sportpark Roodemolen
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 15:00
ACV - Hercules
Sportpark Het Stadsbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 15:00
Dongen - DOVO
Sportpark De Biezen
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 17:00
Sparta Nijkerk - Purmersteijn
Sportpark De Ebbenhorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 17:00
Ajax - OJC Rosmalen
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 17:00
ADO '20 - Spakenburg
Sportpark De Vlotter - ADO2...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 17:30
Chevremont - Swift
Sportpark Kaffeberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 18:00
BVV/Timmermans Infra - Staphorst
Sportpark De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 18:00
JVC Cuijk - SDC Putten
Sportpark De Groenendijkse ...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 18:00
Groene Ster - Scheveningen
Sportpark Pronsenbroek
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 aug, 19:00
EVV - d'Olde Veste
Sportpark In de Bandert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus

Wedstrijdgegevens kunnen te allen tijde wijzigen, houd de site/app goed in de gaten voor eventuele wijzigingen

Mijn teams