Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand
21-03 20:00
Jong Vitesse-Barendrecht
0-2
19-03 14:00
VVSB-Jong FC Twente
2-1
19-03 14:00
TEC-AFC
1-0
19-03 14:00
Jong Sparta Rot...-De Treffers
3-1
19-03 14:00
Jong AZ-UNA
5-0
18-03 15:30
Spakenburg-Kon. HFC
1-2
18-03 15:00
Katwijk-Lienden
4-0
18-03 14:30
GVVV-Jong Vitesse
1-0
18-03 14:30
Barendrecht-Excelsior M
0-2
18-03 14:30
HHC Hardenberg-Kozakken Boys
3-3
25-03 14:30
AFC-Spakenburg
25-03 15:00
Kon. HFC-GVVV
25-03 15:00
Kozakken Boys-Barendrecht
25-03 15:30
Lienden-HHC Hardenberg
25-03 18:00
Excelsior M-TEC
25-03 18:00
De Treffers-Katwijk
26-03 14:30
UNA-VVSB
27-03 18:30
Jong FC Twente-Jong Sparta Rot...
27-03 20:00
Jong Vitesse-Jong AZ
01-04 14:30
GVVV-Spakenburg
P
G
1.Jong AZ
65
27
2.GVVV
44
27
3.Kozakken Boy...
42
27
4.VVSB
41
25
5.De Treffers
41
25
6.Excelsior M
41
27
7.Katwijk
41
27
8.Jong Sparta ...
36
27
9.Lienden
34
25
P
G
10.Barendrecht
33
25
11.Kon. HFC
33
25
12.AFC
33
25
13.TEC
30
26
14.Spakenburg
29
26
15.UNA
29
26
16.Jong Vitesse
29
27
17.HHC Hardenbe...
27
26
18.Jong FC Twen...
15
27

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
22-03 20:00
UDI'19/Beter Be...-Jong Achilles'2...
1-2
19-03 14:30
Magreb '90-Dongen
3-0
19-03 14:30
EVV-OFC
1-3
19-03 14:30
Be Quick 1887-JVC Cuijk
0-2
19-03 14:00
De Dijk-UDI'19/Beter Be...
3-0
19-03 14:00
HBS-Jong De Graafsc...
3-2
19-03 14:00
OJC Rosmalen-HSC '21
0-5
19-03 14:00
Juliana '31-Westlandia
3-2
18-03 18:00
Jong Achilles'2...-Hercules
0-0
18-03 18:00
Jong FC Den Bos...-Quick'20
1-1
25-03 19:00
Quick'20-Jong Achilles'2...
26-03 14:00
Hercules-EVV
26-03 14:00
Westlandia-HBS
26-03 14:30
OFC-Be Quick 1887
26-03 14:30
Dongen-Juliana '31
26-03 14:30
UDI'19/Beter Be...-Jong FC Den Bos...
26-03 14:30
JVC Cuijk-Magreb '90
26-03 14:30
HSC '21-De Dijk
26-03 14:30
Jong De Graafsc...-OJC Rosmalen
01-04 18:00
Jong FC Den Bos...-Dongen
P
G
1.De Dijk
62
26
2.Westlandia
58
26
3.Dongen
50
26
4.Quick'20
44
25
5.Be Quick 188...
41
25
6.Hercules
41
26
7.JVC Cuijk
37
25
8.HSC '21
36
25
9.EVV
35
25
P
G
10.OJC Rosmalen
34
26
11.HBS
32
25
12.OFC
32
25
13.Magreb '90
28
25
14.Jong Achille...
27
27
15.Juliana '31
25
25
16.UDI'19/Beter...
24
24
17.Jong De Graa...
21
26
18.Jong FC Den ...
21
26

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
18-03 15:00
SDV Barneveld-Urk
3-0
18-03 15:00
Oranje Nassau-Eemdijk
4-0
18-03 14:30
NSC Nijkerk-Sparta Nijkerk
1-1
18-03 14:30
SDC Putten-csv Apeldoorn
1-1
18-03 14:30
AZSV-asv Dronten
0-1
18-03 14:30
ACV-Staphorst
1-4
18-03 14:30
Flevo Boys-Excelsior'31
2-1
18-03 14:30
Genemuiden SC-DOVO
1-4
11-03 18:00
asv Dronten-Flevo Boys
3-0
11-03 15:00
SDV Barneveld-Genemuiden SC
1-3
25-03 14:30
DOVO-Oranje Nassau
25-03 14:30
Eemdijk-Genemuiden SC
25-03 14:30
Excelsior'31-SDC Putten
25-03 14:30
asv Dronten-ACV
25-03 14:30
Flevo Boys-Urk
25-03 14:30
Staphorst-SDV Barneveld
25-03 15:00
Sparta Nijkerk-AZSV
25-03 15:00
csv Apeldoorn-NSC Nijkerk
01-04 14:30
NSC Nijkerk-DOVO
01-04 14:30
AZSV-Excelsior'31
P
G
1.DOVO
46
23
2.ACV
43
21
3.Staphorst
38
22
4.Genemuiden S...
38
22
5.csv Apeldoor...
37
22
6.SDC Putten
35
22
7.Sparta Nijke...
33
23
8.Eemdijk
31
22
9.Excelsior'31
31
22
P
G
10.AZSV
29
21
11.Urk
29
22
12.NSC Nijkerk
24
21
13.Oranje Nassa...
22
22
14.SDV Barnevel...
21
21
15.Flevo Boys
21
23
16.asv Dronten
11
23

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
19-03 14:30
Blauw Geel'38/J...-DESO/Van Der Ho...
0-0
19-03 14:30
Halsteren-EHC/Heuts
3-1
19-03 14:30
RKSV Nuenen-Gestel
1-1
19-03 14:30
OSS'20-DHC
3-1
19-03 14:30
Groene Ster-Gemert
3-3
19-03 14:00
Quick-Chevremont
0-0
19-03 14:00
Vlissingen-RKAVV
2-3
19-03 14:00
IFC-DOSKO
4-0
12-03 14:30
RKAVV-DOSKO
1-0
12-03 14:30
Gemert-Vlissingen
0-4
26-03 14:00
DHC-Halsteren
26-03 14:30
RKAVV-Blauw Geel'38/J...
26-03 14:30
DOSKO-RKSV Nuenen
26-03 14:30
Gemert-IFC
26-03 14:30
Gestel-Quick
26-03 14:30
Groene Ster-EHC/Heuts
26-03 14:30
Chevremont-OSS'20
26-03 14:30
DESO/Van Der Ho...-Vlissingen
29-03 20:00
RKAVV-OSS'20
02-04 14:00
Quick-Gemert
P
G
1.Blauw Geel'3...
48
23
2.Quick
39
22
3.RKSV Nuenen
37
22
4.Vlissingen
36
23
5.IFC
33
22
6.Gestel
33
23
7.DHC
31
22
8.Gemert
31
23
9.Halsteren
30
21
P
G
10.OSS'20
28
20
11.EHC/Heuts
26
23
12.RKAVV
25
22
13.DESO/Van Der...
24
22
14.Chevremont
23
23
15.Groene Ster
22
22
16.DOSKO
21
23

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
18-03 17:15
Eldenia VR1-DTS Ede VR1
1-3
18-03 17:00
ADO Den Haag Vr...-Woezik VR1
3-1
18-03 14:45
Wartburgia VR1-Barendrecht VR1
3-1
18-03 14:30
Jong Telstar-RVVH VR1
4-2
18-03 13:15
RKHVV VR1-Ter Leede VR1
0-2
18-03 13:00
Saestum VR1-Buitenveldert V...
2-3
11-03 17:00
Woezik VR1-Wartburgia VR1
1-1
11-03 16:30
Buitenveldert V...-DTS Ede VR1
2-1
11-03 15:15
Ter Leede VR1-Saestum VR1
3-1
11-03 14:30
Barendrecht VR1-Jong Telstar
2-0
25-03 14:00
Buitenveldert V...-Eldenia VR1
25-03 14:00
RVVH VR1-Saestum VR1
25-03 14:30
Barendrecht VR1-ADO Den Haag Vr...
25-03 15:00
DTS Ede VR1-Jong Telstar
25-03 15:15
Ter Leede VR1-Wartburgia VR1
25-03 17:00
Woezik VR1-RKHVV VR1
01-04 13:00
Saestum VR1-DTS Ede VR1
01-04 13:15
RKHVV VR1-Barendrecht VR1
01-04 14:30
Jong Telstar-Eldenia VR1
01-04 14:45
Wartburgia VR1-RVVH VR1
P
G
1.Buitenvelder...
39
17
2.Ter Leede VR...
38
17
3.ADO Den Haag...
37
17
4.Jong Telstar
31
17
5.Wartburgia V...
24
17
6.Saestum VR1
23
17
7.DTS Ede VR1
22
17
8.RVVH VR1
19
17
9.Barendrecht ...
17
17
P
G
10.Eldenia VR1
15
17
11.Woezik VR1
15
17
12.RKHVV VR1
11
17

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
19-03 14:30
SC 't Zand VR1-Kolping Boys VR...
7-0
19-03 14:00
Fortuna Wormerv...-Victoria Boys V...
16-0
19-03 14:00
SVO Fortuna'54 ...-Nuenen VR1
2-2
19-03 13:00
DSE VR1-FC Eindhoven AV...
0-1
19-03 12:00
Buitenveldert V...-SV Venray VR1
2-1
19-03 12:00
Prinses Irene V...-Someren VR1
2-0
19-03 12:00
Venlosche Boys ...-Maarssen VR1
4-3
12-03 15:00
FC Eindhoven AV...-Buitenveldert V...
9-0
12-03 14:30
Nuenen VR1-SC 't Zand VR1
0-1
12-03 14:00
Maarssen VR1-DSE VR1
2-1
26-03 12:00
Someren VR1-Fortuna Wormerv...
26-03 12:00
SV Venray VR1-SC 't Zand VR1
26-03 14:00
Maarssen VR1-Prinses Irene V...
26-03 14:00
Kolping Boys VR...-DSE VR1
26-03 14:00
Victoria Boys V...-Venlosche Boys ...
26-03 14:30
Nuenen VR1-Buitenveldert V...
26-03 15:00
FC Eindhoven AV...-SVO Fortuna'54 ...
02-04 12:00
Prinses Irene V...-SV Venray VR1
02-04 12:00
Venlosche Boys ...-Someren VR1
02-04 13:00
DSE VR1-Nuenen VR1
P
G
1.SC 't Zand V...
51
19
2.FC Eindhoven...
47
19
3.Fortuna Worm...
46
19
4.Prinses Iren...
37
19
5.Buitenvelder...
30
19
6.SV Venray VR...
28
19
7.SVO Fortuna'...
27
19
8.Nuenen VR1
27
19
9.Maarssen VR1
23
18
P
G
10.DSE VR1
22
19
11.Someren VR1
19
18
12.Kolping Boys...
16
19
13.Venlosche Bo...
10
19
14.Victoria Boy...
0
19

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
19-03 16:45
AZ-ADO Den Haag
4-0
19-03 14:30
Excelsior-Ajax
1-1
19-03 14:30
Go Ahead Eagles-PEC Zwolle
1-3
19-03 12:30
sc Heerenveen-Feyenoord
1-2
18-03 20:45
Sparta Rotterda...-Heracles Almelo
3-1
18-03 19:45
N.E.C.-FC Utrecht
0-3
18-03 19:45
PSV-Vitesse
1-0
18-03 18:30
FC Groningen-Willem II
1-1
17-03 20:00
Roda JC-FC Twente
0-3
12-03 16:45
Ajax-FC Twente
3-0
01-04 18:30
AZ-FC Groningen
01-04 18:30
PEC Zwolle-Excelsior
01-04 19:45
Sparta Rotterda...-PSV
01-04 20:45
FC Utrecht-Willem II
01-04 20:45
Heracles Almelo-sc Heerenveen
02-04 12:30
Vitesse-N.E.C.
02-04 14:30
ADO Den Haag-Roda JC
02-04 14:30
Ajax-Feyenoord
02-04 16:45
FC Twente-Go Ahead Eagles
04-04 18:30
Excelsior-FC Utrecht
P
G
1.Feyenoord
69
27
2.Ajax
63
27
3.PSV
61
27
4.FC Utrecht
44
27
5.AZ
41
27
6.FC Twente
41
27
7.Vitesse
39
27
8.sc Heerenvee...
37
27
9.Willem II
33
27
P
G
10.Heracles Alm...
31
27
11.PEC Zwolle
30
27
12.FC Groningen
29
27
13.Sparta Rotte...
28
27
14.N.E.C.
28
27
15.Excelsior
24
27
16.Roda JC
23
27
17.ADO Den Haag
22
27
18.Go Ahead Eag...
20
27

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
19-03 14:30
FC Volendam-SC Cambuur
1-1
17-03 20:00
FC Den Bosch-RKC Waalwijk
1-1
17-03 20:00
Jong FC Utrecht-FC Eindhoven
3-1
17-03 20:00
NAC Breda-Jong Ajax
4-3
17-03 20:00
Jong PSV-Helmond Sport
3-0
17-03 20:00
FC Emmen-FC Oss
2-0
17-03 20:00
FC Dordrecht-VVV-Venlo
5-2
17-03 20:00
Fortuna Sittard-De Graafschap
3-2
17-03 20:00
Telstar-MVV
1-1
17-03 20:00
Achilles'29-Almere City FC
3-3
31-03 20:00
De Graafschap-Jong PSV
31-03 20:00
RKC Waalwijk-FC Volendam
31-03 20:00
SC Cambuur-FC Emmen
31-03 20:00
FC Eindhoven-FC Den Bosch
31-03 20:00
Helmond Sport-FC Dordrecht
31-03 20:00
FC Oss-Achilles'29
31-03 20:00
VVV-Venlo-NAC Breda
31-03 20:00
Almere City FC-Telstar
02-04 14:30
MVV-Fortuna Sittard
03-04 20:00
Jong Ajax-Jong FC Utrecht
P
G
1.VVV-Venlo
69
31
2.Jong Ajax
58
31
3.Jong PSV
56
31
4.MVV
55
31
5.FC Volendam
54
31
6.SC Cambuur
53
31
7.NAC Breda
53
31
8.Almere City ...
51
31
9.RKC Waalwijk
49
31
P
G
10.FC Emmen
46
31
11.FC Eindhoven
43
31
12.FC Den Bosch
38
31
13.Helmond Spor...
38
31
14.De Graafscha...
36
31
15.Telstar
34
31
16.Fortuna Sitt...
34
31
17.FC Oss
31
31
18.Jong FC Utre...
28
31
19.FC Dordrecht
22
31
20.Achilles'29
14
31

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
18-03 15:00
Jong Almere Cit...-Scheveningen
0-1
18-03 14:30
VVOG-Quick Boys
2-3
18-03 14:30
Huizen-IJsselmeervogel...
0-1
18-03 14:30
Capelle-ONS Boso Sneek
0-1
18-03 14:30
ODIN 59-ASWH
1-2
18-03 14:30
Rijnsburgse Boy...-Jong FC Volenda...
1-1
18-03 14:30
Rijnvogels-DVS '33 Ermelo
1-3
18-03 14:30
Stedoco-FC Lisse
2-2
18-03 14:30
Harkemase Boys-Jong FC Groning...
2-2
11-03 15:00
DVS '33 Ermelo-ASWH
1-0
25-03 14:30
FC Lisse-Capelle
25-03 14:30
Scheveningen-Huizen
25-03 14:30
Jong FC Volenda...-ODIN 59
25-03 15:00
DVS '33 Ermelo-Jong Almere Cit...
25-03 15:00
IJsselmeervogel...-VVOG
25-03 15:00
Quick Boys-Harkemase Boys
25-03 15:00
ASWH-Stedoco
25-03 15:00
Jong FC Groning...-Rijnsburgse Boy...
25-03 15:00
ONS Boso Sneek-Rijnvogels
01-04 14:30
VVOG-ASWH
P
G
1.Scheveningen
50
26
2.IJsselmeervo...
49
26
3.FC Lisse
49
26
4.Jong FC Vole...
45
27
5.ASWH
43
26
6.Rijnsburgse ...
41
25
7.VVOG
39
27
8.Harkemase Bo...
38
26
9.Quick Boys
37
26
P
G
10.DVS '33 Erme...
37
27
11.Jong FC Gron...
36
27
12.ONS Boso Sne...
35
27
13.Capelle
33
26
14.Stedoco
30
25
15.ODIN 59
29
27
16.Huizen
24
27
17.Rijnvogels
23
27
18.Jong Almere ...
21
26

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
18-03 14:30
Ajax-Achilles Veen
0-1
18-03 14:30
Jodan Boys-Argon
1-2
18-03 14:30
RVVH-Noordwijk
2-0
18-03 14:30
Ter Leede-Smitshoek
2-2
18-03 14:30
Hoek-Zwaluwen
4-2
18-03 14:30
Sliedrecht-Spijkenisse
0-3
18-03 14:30
FC Breukelen-Swift
0-4
11-03 14:30
Swift-RVVH
0-1
11-03 14:30
Zwaluwen-Jodan Boys
2-1
11-03 14:30
Spijkenisse-Argon
2-2
25-03 14:30
Ajax-Swift
25-03 14:30
Smitshoek-FC Breukelen
25-03 14:30
Zwaluwen-Sliedrecht
25-03 14:30
Spijkenisse-Hoek
25-03 14:30
Noordwijk-Ter Leede
25-03 14:30
Achilles Veen-Jodan Boys
25-03 14:30
sv DFS-RVVH
01-04 14:30
Swift-Noordwijk
01-04 14:30
Jodan Boys-sv DFS
01-04 14:30
RVVH-Achilles Veen
P
G
1.Achilles Vee...
42
20
2.Ter Leede
41
20
3.Noordwijk
40
21
4.Spijkenisse
38
21
5.Swift
36
21
6.Ajax
32
20
7.Hoek
32
22
8.sv DFS
29
20
9.RVVH
26
20
P
G
10.Jodan Boys
26
21
11.Argon
25
21
12.Zwaluwen
22
20
13.Smitshoek
15
20
14.FC Breukelen
11
20
15.Sliedrecht
11
21

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
23-03 20:00
Silvolde-ADO '20
-
23-03 20:00
MSC-Bataven
-
19-03 14:30
Alverna-V.V. Heerenveen
0-0
19-03 14:00
Meern De-SJC
0-3
19-03 14:00
Hoogland-Hollandia
0-1
19-03 14:00
JOS/W'graafsmee...-Silvolde
1-2
19-03 14:00
ADO '20-RKHVV
3-0
19-03 14:00
Bataven-Woezik
2-1
19-03 14:00
Dieze West-MSC
0-3
19-03 14:00
SWZ Boso Sneek-SDO
0-0
23-03 20:00
Silvolde-ADO '20
23-03 20:00
MSC-Bataven
26-03 14:00
SDO-Dieze West
26-03 14:00
ADO '20-Hollandia
26-03 14:00
SJC-Hoogland
26-03 14:00
RKHVV-SWZ Boso Sneek
26-03 14:00
Silvolde-Bataven
26-03 14:00
V.V. Heerenveen-Meern De
26-03 14:00
MSC-Alverna
26-03 14:30
Woezik-JOS/W'graafsmee...
P
G
1.ADO '20
44
21
2.SJC
39
21
3.Silvolde
38
20
4.Hollandia
37
21
5.Woezik
36
21
6.SWZ Boso Sne...
32
21
7.SDO
30
21
8.JOS/W'graafs...
28
22
9.Hoogland
28
22
P
G
10.RKHVV
27
20
11.MSC
26
20
12.V.V. Heerenv...
26
23
13.Meern De
25
22
14.Bataven
23
20
15.Alverna
19
21
16.Dieze West
6
22

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
17-03 19:30
Ajax-Achilles'29
6-1
17-03 19:30
FC Twente-PEC Zwolle
2-2
17-03 19:30
ADO Den Haag-Telstar
1-7
17-03 19:30
sc Heerenveen-PSV
1-2
14-03 19:30
sc Heerenveen-Telstar
2-3
25-02 18:00
Telstar-Ajax
1-1
24-02 19:30
FC Twente-sc Heerenveen
3-0
24-02 19:30
PEC Zwolle-PSV
1-3
24-02 19:30
Achilles'29-ADO Den Haag
0-5
21-02 20:00
Achilles'29-PEC Zwolle
3-2
24-03 19:30
PEC Zwolle-Telstar
24-03 19:30
PSV-Ajax
24-03 19:30
Achilles'29-sc Heerenveen
25-03 18:30
ADO Den Haag-FC Twente
31-03 19:30
Ajax-ADO Den Haag
31-03 19:30
sc Heerenveen-PEC Zwolle
31-03 19:30
Telstar-Achilles'29
01-04 19:30
FC Twente-PSV
P
G
1.Ajax
51
19
2.FC Twente
40
19
3.ADO Den Haag
39
19
4.PSV
33
19
5.Telstar
22
19
6.sc Heerenvee...
15
19
7.Achilles'29
10
19
8.PEC Zwolle
6
19

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
18-03 15:00
Jong PEC Zwolle-Heerenveen VR1
1-0
18-03 15:00
Sporting 70 VR1-Be Quick'28 VR1
3-2
18-03 14:30
SSS VR1-Ter Leede VR2
3-1
18-03 14:30
Stedoco VR1-Oranje Nassau V...
2-0
18-03 14:30
HTC VR1-IJzendijke VR1
1-1
18-03 14:30
VIOD VR1-RCL VR1
0-3
11-03 15:00
Be Quick'28 VR1-VIOD VR1
1-0
11-03 15:00
IJzendijke VR1-Sporting 70 VR1
1-0
11-03 15:00
Oranje Nassau V...-RCL VR1
1-2
11-03 14:30
SSS VR1-Jong PEC Zwolle
3-3
25-03 12:30
Ter Leede VR2-HTC VR1
25-03 14:30
RCL VR1-Sporting 70 VR1
25-03 14:30
Heerenveen VR1-SSS VR1
25-03 15:00
Be Quick'28 VR1-Stedoco VR1
25-03 15:00
IJzendijke VR1-Jong PEC Zwolle
25-03 15:00
Oranje Nassau V...-VIOD VR1
01-04 14:30
SSS VR1-IJzendijke VR1
01-04 14:30
Stedoco VR1-RCL VR1
01-04 14:30
HTC VR1-Be Quick'28 VR1
01-04 14:30
Jong PEC Zwolle-Oranje Nassau V...
P
G
1.RCL VR1
39
17
2.Jong PEC Zwo...
32
17
3.SSS VR1
26
16
4.VIOD VR1
24
16
5.Stedoco VR1
23
17
6.Heerenveen V...
22
16
7.Be Quick'28 ...
22
17
8.IJzendijke V...
22
17
9.Oranje Nassa...
20
16
P
G
10.Ter Leede VR...
17
17
11.Sporting 70 ...
15
17
12.HTC VR1
15
17