Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

26-08 15:30
AFC-Achilles '29
26-08 15:30
IJsselmeervogel...-Kozakken Boys
26-08 15:30
Rijnsb.Boys-Barendrecht
26-08 15:30
Katwijk-TEC
26-08 15:30
HHC Hardenberg-Kon. HFC
26-08 15:30
Lienden-FC Lisse
26-08 15:30
Jong Sparta Rot...-Excelsior M
26-08 18:00
VVSB-Dijk De
26-08 18:00
De Treffers-GVVV
02-09 15:00
Kon. HFC-Katwijk
P
G
1.Achilles '29
0
0
2.AFC
0
0
3.Barendrecht
0
0
4.De Treffers
0
0
5.Dijk De
0
0
6.Excelsior M
0
0
7.FC Lisse
0
0
8.GVVV
0
0
9.HHC Hardenbe...
0
0
P
G
10.IJsselmeervo...
0
0
11.Jong Sparta ...
0
0
12.Katwijk
0
0
13.Kon. HFC
0
0
14.Kozakken Boy...
0
0
15.Lienden
0
0
16.Rijnsb.Boys
0
0
17.TEC
0
0
18.VVSB
0
0

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

27-08 14:00
ADO '20-Quick '20
27-08 14:00
Westlandia-Hercules
27-08 14:00
Quick-Meern De
27-08 14:00
OJC Rosmalen-UNA
27-08 14:00
JVC Cuijk-Be Quick 1887
27-08 14:30
OFC-HBS
27-08 14:30
Dongen-Blauw Geel'38/J...
27-08 14:30
Jong Vitesse-HSC '21
27-08 14:30
Jong De Graafsc...-EVV
03-09 14:00
Hercules-Dongen
P
G
1.ADO '20
0
0
2.Be Quick 188...
0
0
3.Blauw Geel'3...
0
0
4.Dongen
0
0
5.EVV
0
0
6.HBS
0
0
7.Hercules
0
0
8.HSC '21
0
0
9.Jong De Graa...
0
0
P
G
10.Jong Vitesse
0
0
11.JVC Cuijk
0
0
12.Meern De
0
0
13.OFC
0
0
14.OJC Rosmalen
0
0
15.Quick '20
0
0
16.Quick
0
0
17.UNA
0
0
18.Westlandia
0
0

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
19-08 20:45
sc Heerenveen-Heracles Almelo
-
19-08 19:45
AZ-ADO Den Haag
-
19-08 18:30
FC Twente-VVV-Venlo
-
18-08 20:00
Roda JC-Vitesse
1-3
13-08 16:45
FC Groningen-sc Heerenveen
3-3
13-08 14:30
Feyenoord-FC Twente
2-1
13-08 14:30
Willem II-Excelsior
1-2
13-08 12:30
PEC Zwolle-Roda JC
4-2
12-08 20:45
Vitesse-NAC Breda
4-1
12-08 20:45
Heracles Almelo-Ajax
2-1
19-08 18:30
FC Twente-VVV-Venlo
19-08 19:45
AZ-ADO Den Haag
19-08 20:45
sc Heerenveen-Heracles Almelo
20-08 12:30
Excelsior-Feyenoord
20-08 14:30
Ajax-FC Groningen
20-08 14:30
FC Utrecht-Willem II
20-08 16:45
NAC Breda-PSV
20-08 16:45
Sparta Rotterda...-PEC Zwolle
25-08 20:00
NAC Breda-Sparta Rotterda...
26-08 18:30
Vitesse-AZ
P
G
1.Vitesse
6
2
2.FC Utrecht
3
1
3.VVV-Venlo
3
1
4.PEC Zwolle
3
1
5.PSV
3
1
6.Excelsior
3
1
7.Feyenoord
3
1
8.Heracles Alm...
3
1
9.FC Groningen
1
1
P
G
10.sc Heerenvee...
1
1
11.AZ
0
1
12.Ajax
0
1
13.FC Twente
0
1
14.Willem II
0
1
15.NAC Breda
0
1
16.ADO Den Haag
0
1
17.Sparta Rotte...
0
1
18.Roda JC
0
2

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
18-08 20:00
FC Den Bosch-Jong AZ
1-3
18-08 20:00
N.E.C.-Almere City FC
3-1
18-08 20:00
RKC Waalwijk-FC Emmen
0-2
18-08 20:00
SC Cambuur-Jong Ajax
1-2
18-08 20:00
FC Eindhoven-Telstar
2-2
18-08 20:00
FC Volendam-Helmond Sport
2-2
18-08 20:00
Fortuna Sittard-FC Dordrecht
5-1
18-08 20:00
MVV-Go Ahead Eagles
4-3
21-08 20:00
Jong FC Utrecht-FC Oss
21-08 20:00
Jong PSV-De Graafschap
25-08 20:00
Jong Ajax-Fortuna Sittard
25-08 20:00
Jong AZ-RKC Waalwijk
25-08 20:00
De Graafschap-SC Cambuur
25-08 20:00
FC Emmen-FC Eindhoven
25-08 20:00
FC Dordrecht-Jong FC Utrecht
25-08 20:00
Go Ahead Eagles-N.E.C.
25-08 20:00
Helmond Sport-Jong PSV
25-08 20:00
Telstar-MVV
P
G
1.Fortuna Sitt...
3
1
2.Jong AZ
3
1
3.N.E.C.
3
1
4.FC Emmen
3
1
5.MVV
3
1
6.Jong Ajax
3
1
7.FC Eindhoven
1
1
8.FC Volendam
1
1
9.Helmond Spor...
1
1
P
G
10.Telstar
1
1
11.De Graafscha...
0
0
12.FC Oss
0
0
13.Jong FC Utre...
0
0
14.Jong PSV
0
0
15.Go Ahead Eag...
0
1
16.SC Cambuur
0
1
17.Almere City ...
0
1
18.FC Den Bosch
0
1
19.RKC Waalwijk
0
1
20.FC Dordrecht
0
1

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

26-08 14:30
VVOG-Scheveningen
26-08 14:30
DOVO-DVS'33 Ermelo
26-08 14:30
Spijkenisse-Jong FC Groning...
26-08 14:30
Jong FC Twente-Capelle
26-08 14:30
Jong FC Volenda...-Quick Boys
26-08 14:30
ACV-Magreb '90
26-08 15:00
ASWH-Spakenburg
26-08 15:00
Jong Almere Cit...-Harkemase Boys
26-08 15:00
ONS Sneek-ODIN 59
02-09 14:30
DVS'33 Ermelo-ACV
P
G
1.ACV
0
0
2.ASWH
0
0
3.Capelle
0
0
4.DOVO
0
0
5.DVS'33 Ermel...
0
0
6.Harkemase Bo...
0
0
7.Jong Almere ...
0
0
8.Jong FC Gron...
0
0
9.Jong FC Twen...
0
0
P
G
10.Jong FC Vole...
0
0
11.Magreb '90
0
0
12.ODIN 59
0
0
13.ONS Sneek
0
0
14.Quick Boys
0
0
15.Scheveningen
0
0
16.Spakenburg
0
0
17.Spijkenisse
0
0
18.VVOG
0
0

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

01-09 19:30
sc Heerenveen-VV Alkmaar
01-09 19:30
PEC Zwolle-FC Twente
01-09 19:30
Excelsior Baren...-PSV
03-09 14:30
Ajax-Achilles'29
08-09 19:30
FC Twente-Ajax
08-09 19:30
ADO Den Haag-PEC Zwolle
08-09 19:30
PSV-sc Heerenveen
08-09 19:30
Achilles'29-Excelsior Baren...
22-09 19:30
Ajax-ADO Den Haag
22-09 19:30
sc Heerenveen-Achilles'29
P
G
1.Achilles'29
0
0
2.ADO Den Haag
0
0
3.Ajax
0
0
4.Excelsior Ba...
0
0
5.FC Twente
0
0
6.PEC Zwolle
0
0
7.PSV
0
0
8.sc Heerenvee...
0
0
9.VV Alkmaar
0
0

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand

Er zijn geen uitslagen gevonden.

Er is geen programma gevonden.

Er is geen stand gevonden.